سه شنبه / ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۴
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۲۷۹
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس مسجد خبر
بنا به درخواست شرکت توزیع برق تهران

ائمه‌جماعت‌صرفه‌جویی‌برق را ترویج‌نمایند

شرکت توزیع برق تهران از ائمه محترم جماعات درخواست دارد؛ ضمن رعایت الگوی مصرف انرژی در مساجد و حسینیه ها، در سخنرانی‌ها مابین نماز یا بعد از آن، نسبت به ترویج آگاهی سازی و اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق اقدام نمایند.

(سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۱) ۱۱:۴۴

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ همانطور که مستحضرید کشور عزیزمان در سال آبی گذشته و ابتدای سال جاری، با کاهش نزولات آسمانی مواجه شده است از طرفی با نزدیک شدن به فصل تابستان و افزایش دما مصرف انرژی برق به خصوص در ساعت ۱۱ تا ۱۵ و ۱۹ تا ۲۳ به شدت افزایش خواهد یافت.

این امر باعث می‌شود که رعایت الگوی بهینه مصرف انرژی در ساعت مذکور توسط مشترکین به منظور کاهش خاموشی های بی برنامه برق امری ضروری شود. بنا بر این مشارکت و همکاری متولیان مساجد و حسینیه ها در مدیریت بهینه و ترویج فرهنگ مصرف برق توسط ائمه محترم جماعات که از جایگاه رفیعی در بین مردم برخوردار هستند، تاثیر زیادی در رعایت الگوی مصرف انرژی در سطح سطح شهر تهران خواهد داشت.

شرکت توزیع برق تهران درخواست دارد؛ ضمن رعایت الگوی مصرف انرژی در مساجد و حسینیه ها، ائمه محترم جماعات نیز در سخنرانی‌ها مابین نماز یا بعد از آن، نسبت به ترویج آگاهی سازی و اشاعه فرهنگ مدیریت مصرف انرژی برق اقدام نمایند.

http://news.masjed.ir/u/wf3
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید