گزارش

شهید صدوقی دوستِ سی ساله امام(ره)
به مناسبت سالروز شهادت پنجمین شهید محراب
امام خمینی(ره) بمناسبت شهادت آیت الله صدوقی فرموده بودند: «اینجانب دوستی عزیز که بیش از سی سال با او آشنا و روحیات عظیمش را از نزدیک درک کردم از دست دادم، و اسلام خدمتگزاری متعهد را، و ایران فقیهی فداکار، و استان یزد سرپرستی دانشمند را از دست داد».
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
 
هفته حقوق بشر آمریکایی، هفته بی‌پایان
افشای پرونده‌ای جدید
آنها می‌خواهند جمهوریت را از «جمهوری اسلامی ایران» بگیرند! خلاصه‌ی تمام پیام‌های آنها از رسانه‌هایشان این است که: روحانیونِ بی دفاع را در خیابان بکشید! آمران به معروف و دلسوزان جامعه را بکشید! بسیجیان را بکشید! اما نباید غافل شویم که این رسانه‌ها در واقع دارند این پیام را ارسال می‌کنند؛ مردم را بکشید!
دوشنبه ۰۶ تیر ۱۴۰۱ - ۹:۲۹
 
حق ویژه جوانان ورامینی بر انقلاب
گزارش به مناسبت قیام پانزده خرداد
قیام در ورامین چنان عظیم و بزرگ بود که امام خمینی(ره)، 15 خرداد را برای همیشه عزای عمومی اعلام کردند و فرمودند: «آقایان و جوانان ورامینی حق ویژه بر ما دارند، آنها در پانزده خرداد زحمت کشیدند و جوانان خودشان را از دست دادند».
سه شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۴
 
گزارش
کانون فرهنگی هنری «حضرت فاطمه الزهرا(س)» فعالیت‌های متنوعی در عرصه ازدواج آسان، محرومیت‌زدایی و فعالیت‌های جهادی انجام می‌دهد؛ ایجاد فرصت ازدواج برای ۵۰۰ نفر از جوانان دستاورد تلاش‌های این کانون است.
یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
 
یک مسجد، ۴۰ سال انتخابات
گزارش مسجدی
سینما «مونت‌کارلو» در سال ۱۳۵۴ توسط آیت‌الله حیدرعلی جلالی‌خمینی از شاگردان امام خمینی(ره) به مبلغ سه میلیون تومان خریداری و با اقامه نماز توسط آیت‌الله العظمی سیداحمد خوانساری، فعالیت آن به عنوان مسجدالنبی(ص) آغاز شد.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳