دوشنبه / ۱۸ تیر ۱۴۰۳ / ۱۶:۴۹
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۶۶۹
گزارشگر : جلال حیران نیا

ارائه خدمات سلامت‌محور در ۳۳ مسجد منطقه ۸

شهردار منطقه ۸ از ارائه خدمات سلامت‌محور به دو هزار و صد نمازگزار با اجرای طرح سه‌شنبه‌های سلامت در مساجد منطقه خبر داد.

(دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳) ۱۶:۴۹
به گزارش سرویس مسجدخبر پایگاه تخصصی مسجد به نقل از روابط‌عمومی شهرداری منطقه۸؛ فاطمه تنهایی شهردار منطقه با اشاره به وجود ۵۶ مسجد در منطقه و لزوم ارائه خدمات سلامت‌محور به شهروندان در این فضا بیان کرد: اجرای طرح سه‌شنبه‌های سلامت توسط خانه‌های سلامت محلات سیزده‌گانه در سه ماهه اول سال در سی‌وسه مسجد به عنوان یکی از بسترهای مناسب برای تعامل و ارائه خدمت به شهروندان در دستور کار معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه قرار داشته است.
 
شهردار منطقه ۸ با اشاره به ارائه خدمات سلامت محور به دو هزار و صد نفر از نمازگزاران افزود: در این راستا خدماتی همچون مشاوره‌های روانشناسی، پزشکی و مامایی، تغذیه‌ای، طب سنتی، غربالگری فشار خون و اجرای کارگاه‌های آموزشی، به دو هزار و صد نفر از نمازگزاران ارائه شده و این طرح تا پایان سال در مساجد سطح منطقه استمرار خواهد داشت.
 
وی با اشاره به مشارکت‌های داوطلبانه خانه‌های سلامت در جهت بهبود سلامت و کیفیت زندگی شهروندان در سطح محلات منطقه افزود: در سه ماه نخست سال جاری این برنامه‌ها در سی‌وسه مسجد برگزار شده و در ادامه به تمامی مساجد منطقه نیز اختصاص خواهد یافت.
 
براساس این گزارش از مهر ماه سال ۱۴۰۱ برنامه‌های سلامت محور در پنجاه و شش مسجد سطح منطقه۸ به طور مستمر در حال برگزاری است.
 
انتهای پیام/
(دوشنبه ۱۸ تیر ۱۴۰۳) ۱۶:۴۹
https://news.masjed.ir/u/1cNf
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید