دوشنبه / ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ / ۱۴:۵۱
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۸۲۱۴
گزارشگر : جلال حیران نیا
همزمان با «روز جهانی مسجد» برگزار می‌شود

همایش«نقش مسجد در توسعه ورزش‌های همگانی و قهرمانی»

دبیر کمیته ورزش ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه از برگزاری همایش ملی «نقش مسجد در توسعه ورزش‌های همگانی و قهرمانی» همزمان با ۳۰ مرداد، روز جهانی مسجد خبر داد.

(دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲) ۱۴:۵۱
به گزارش مسجدخبر؛ «علیرضا خلیلی» در گفتگو با  شبستان درباره فعالیت‌های کمیته ورزش ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور، اظهار کرد: برای تابستان ۱۴۰۲ مسابقات ورزشی مساجد محلات را پیش بینی کرده‌ایم که در هر استان در قالب المپیاد ورزشی برگزار می شود و تلاش داریم از این بستر فرصت برگزاری المپیاد کشوری ورزش مساجد را برگزار کنیم.
 
دبیر کمیته ورزش ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور ادامه داد: علاوه بر این، برای ۳۰ مرداد همزمان با روز جهانی مسجد همایش ملی «نقش مسجد در توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی» به میزبانی شهر مقدس قم و با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار می‌شود.
 
وی تصریح کرد: تلاش بر آن است در این همایش ملی، نمایندگانی از وزارتخانه های کشور و آموزش و پرورش، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره)، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور و سازمان بسیج حضور داشته باشند. این همایش ملی به صورت مجازی نیز برگزار می شود و از طریق فضای وب برای علاقمندان امکان حضور در آن فراهم شده است.
 
خلیلی تأکید کرد: بررسی و نتیجه‌گیری برای برگزاری نخستین المپیاد کشوری ورزش مساجد از محورهایی است که در این همایش دنبال می شود.
 
وی درباره رهاورد کمیته ورزش ستاد راهبری مساجد مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور تا کنون، یادآور شد: شناسایی مساجد فعال در حوزه ورزش همچون مساجدی که دارای باشگاه ورزشی هستند یا در آینده مجهز به باشگاه می شوند و نیز مساجد داری دوره های متنوع ورزشی برای گروه های سنی مختلف و برقراری ارتباط با آنها به منظور پشیبرد اهداف و گسترش دامنه فعالیت ها از خروجی های فعالیت این کمیته است.
 
پایان پیام/
(دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۲) ۱۴:۵۱
https://news.masjed.ir/u/1ar9
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید