چهارشنبه / ۸ تیر ۱۴۰۱ / ۱۳:۳۵
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۳۱۷
گزارشگر : جلال حیران نیا
رئیس سازمان زندان‌های کل کشور گفت:

تاکید اژه‌ای‌برحضور مدیران‌قضایی‌درمساجد

محمدی با اشاره به تاکید رئیس قوه قضائیه بر حضور مدیران قضایی در مساجد، گفت: ما از طریق کمک‌های مومنانه خیران مسجدی توانسته‌ایم کارهای بزرگی در حوزه زندان‌بانی انجام دهیم.

(چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۳:۳۵

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ «غلامعلی محمدی » در گفت‌ و‌ گو با خبرگزاری شبستان با بیان اینکه تجربه 43 سال انقلاب اسلامی نشان می دهد هر کجا که پای مردم در میان باشد، می تواند گره های بزرگی باز شود، اظهار کرد: حضور مردم همیشه موجب شده است گره های بزرگی باز و منشا خدمات گسترده شود.

 

رئیس سازمان زندان های کل کشور افزود: ارتباط مسئولان با مردم همواره در زمره منویات مقام معظم رهبری بوده است و حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه نیز در همین راستا تاکید فراوان بر حضور مدیران و مسئولان در رده های بالایی و میانی در مساجد و در میان مردم دارد.

 

وی اضافه کرد: ارتباط با مردم منشا خدمات بسیاری می شود تا با استفاده از این ظرفیت مشکلات جامعه را کمتر کنیم و آسیب ها را به حداقل برسانیم.

 

محمدی گفت: ما از طریق کمک های مومنانه خیران و بعضی اوقات از طریق کمک های فکری مردم توانسته ایم کارهای بزرگی در حوزه زندان بانی انجام دهیم. بسیاری از زندانیان از طریق کمک های مومنانه خیران آزاد شدند و به جای حضور در محدودیت های زندان، در کنار خانواده حضور یافته و به خود و جامعه خدمت کرده اند.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از کمک هایی که ما در زمینه آزادی زندانیان دریافت کردیم توسط مسجدی ها صورت گرفته است و در این زمینه نقش ائمه جماعات و روحانیون بسیار قابل توجه بوده است.

 

پایان پیام/
(چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱) ۱۳:۳۵
https://news.masjed.ir/u/x67
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید