سرویس فرهنگی و هنری
به همت هیئت ابوالفضلیان تهران در دوره شیوع کرونا انجام شد

دستگیری از کارگران آسیب‌دیده از کرونا

دستگیری از کارگران آسیب‌دیده از کرونا
(یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹) ۱۲:۲۰

مسجد حضرت ابوالفضل(ع) با همکاری هیئت ابولفضلیان تهران با شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را با هدف دستگیری از نیازمندان و کارگران بی‌کار شده شدت بخشید و تاکنون ۳۰۰ بسته ارزاق را میان نیازمندان توزیع کرده است.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛  به نقل از شبستان؛ مسجد حضرت ابوالفضل (ع) (واقع در تهران، خیابان 17 شهریور، خیابان شهید حدادعادل) هر هفته میزبان هیئت ابولفضلیان تهران است؛ هیئتی که در سال 1341 برای داشتن مرکزی ثابت، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) را تاسیس کرد تا به این صورت این هیئت، پیوند خود را با مسجد و مسجدی ها تثبیت کند.

 

بنا بر این گزارش، این مسجد در دهه 60 مجموعه خیریه ای را با هدف سرپرستی ایتام راه اندازی کرد که اکنون بیش از هزار یتیم را با محوریت هیئت ابولفضلیان تهران و با عضویت غلامعلی حدادعادل، رئیس سابق مجلس شورای اسلامی سرپرستی می کند.

 

مسجد حضرت ابوالفضل (ع) با همکاری هیئت ابولفضلیان تهران با شیوع ویروس کرونا فعالیت خود را با هدف دستگیری از نیازمندان و کارگران بی‌کار شده و همسو با رزمایش همدلی و مواسات و خدمت کریمانه، شدت بخشید و تاکنون ۳۰۰ بسته ارزاق میان نیازمندان توزیع کرده است.

 

مجموعه خیریه این مسجد نیز در دوره شیوع ویروس کرونا و باوجود مشکلاتی بسیار اقتصادی که برای اعضای آن ایجاد شده است ایتام را فراموش نکردند و کمک های ماهیانه خود را به دست این افراد می رسانند.

 

پایان پیام/
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

پربازدیدترین ها