سرویس سیاسی و اقتصادی
امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم(ص):

مساجد باید همیشه در مسیر انقلاب اسلامی حرکت کنند

(سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷) ۱۴:۰۳

آیت‌الله «ضیاءالدین نجفی» معتقد است:‌ مساجد باید همیشه در مسیر انقلاب اسلامی حرکت و زمینه جذب بیشتر مردم به معارف قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را فراهم کنند.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد،‌ آیت‌الله «ضیاءالدین نجفی» در گفت‌و‌گو با شبستان با بیان اینکه ملت ایران با دستان خالی در برابر نظام طاغوت ایستادگی کرد و پیروز شد، گفت: استمرار حرکت انقلاب اسلامی در تمام برهه های تاریخی، لطف و عنایت خداوند متعال بوده است.

 

امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم(ص) افزود: خداوند ملت بزرگ و سربلند ایران را در تمام مراحل انقلاب اسلامی و گذر از مشکلات مختلف، پیروز گردانید همانطور که حضرت امام خمینی(ره) پس از فتح خرمشهر فرمودند «خدا ما را پیروز کرد.»

 

تولیت حوزه علمیه نبی اکرم(ص) تهران در ادامه با بیان اینکه رژیم ستم شاهی جنایت های زیادی علیه ملت ایران مرتکب شد که رویداد تلخ 17 شهریور که منجر به کشته و زخمی شدن هزاران نفر از ایرانیان شد، یکی از سندهای جنایت شاه مخلوع، است، اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی، چهل ساله شد و مردم با حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن ماه، حماسه دیگری خلق کردند و به دشمنان نشان دادند هیچگاه از آرمان های اسلامی خود دست نمی کشند.

 

آیت‌الله نجفی افزود: کشور ما از لحاظ قدرت نظامی، امروز توان مقابله با آمریکا و رژیم صهیونیستی را دارد و در سطح منطقه در حوزه های سیاسی و علمی، حرف اول را می‌زند.

 

نماینده مراجع معظم تقلید تاکید کرد: نیروهای نظامی ما به برکت انقلاب اسلامی،کاملا مستقل هستند و برخلاف گذشته، هیچگونه وابستگی و سرسپردگی به بیگانگان ندارند.

 

امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم(ص) افزود: قدرت امروز کشور ما عنایت خداوند است. البته مشکلاتی وجود دارد که در حرکت عظیم ملت ایران، وجود چنین مشکلاتی، اجتناب ناپذیر است. ما از مسئولان دلسوز، ولایت مدار و انقلابی کشورمان می خواهیم که قدردان ملت باشند و با تمام توان برای رفع مشکلات اقتصادی و آسیب های اجتماعی و فرهنگی، برنامه ریزی کنند.

 

تولیت حوزه علمیه نبی اکرم(ص) خاطرنشان کرد: ملتی که برای عمل به احکام دینی، قیام می کند مطمئنا مورد عنایت خداوند قرار می گیرد، واقعیتی که ما در شکست دشمنان نظام جمهوری اسلامی در کودتای نوژه، واقعه طبس و جنگ هشت ساله، به وضوح مشاهده کردیم.

 

این نویسنده و پژوهشگر حوزوی در ادامه با بیان اینکه مساجد پایگاه ولایت فقیه در سراسر کشور هستند و همواره در مسیر تحقق مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت می کنند، گفت: ما نیز در مسجد جامع نبی اکرم(ص) تهران همیشه در مسیر ارزش های اسلامی، آرمان های انقلابی و مطالبات امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی حرکت کرده ایم.

 

آیت‌الله نجفی در ادامه با اشاره به انتخاب حجت الاسلام والمسلمین «سیدناصرالدین نوری زاه» به عنوان رئیس جدید مرکز رسیدگی به امور مساجد، برای ایشان آروزی موفقیت کرد و افزود: انشالله جناب آقای نوری زاده با تداوم خدمات روسای پیشین مرکز رسیدگی به امور مساجد، گامی بلند برای موفقیت و تحول مساجد بردارند.

 

 امام جماعت مسجد جامع نبی اکرم(ص) خاطرنشان کرد: مساجد باید همیشه در مسیر انقلاب اسلامی حرکت و زمینه جذب بیشتر مردم به معارف قرآن کریم و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) را فراهم کنند. مرکز رسیدگی به امور مساجد با مدیریت جدید می تواند ضمن ایجاد تحولات مثبت سخت افزاری و نرم افزاری، از تجارب و علم بزرگان و ائمه جماعات معمر و پیشکسوت تهران، استفاده کند.

 

شبستان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین ها