سرویس سیاسی و اقتصادی
به دنبال حادثه خونین اهواز

پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در پی حادثه تروریستی اهواز

(شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷) ۱۸:۲۶

رهبر معظم انقلاب، در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز پیام تسلیتی صادر و تاکید کردند: دستگاه‌های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌ های جنایتکاران را تعقیب و آنان را به سرپنجه قضائی کشور بسپارند.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب، در پی حادثه تروریستی امروز صبح در اهواز که به شهادت و زخمی شدن جمعی از مردم عزیزمان منجر شد، پیام تسلیتی صادر کردند. متن پیام رهبر انقلاب به شرح ذیل است:

 

                                                                     بسمه‌تعالی

حادثه‌ تلخ و تأسف بار شهادت جمعی از مردم عزیزمان در اهواز به دست تروریست های مزدور، یک بار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت.

 

این مزدوران قسی ‌القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش می گشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر می زنند. دل های پرکینه‌ آنان نمی تواند تجلّی اقتدار ملی در نمایش نیروهای مسلح را تحمل کند.

 

جنایت این ها ادامه‌ توطئه‌ دولت های دست ‌نشانده‌ آمریکا در منطقه است که هدف خود را ایجاد ناامنی در کشور عزیز ما قرار داده ‌اند. به کوری چشم آنان ملت ایران راه شرافتمندانه و افتخارآمیز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ دشمنی ‌ها فائق خواهد آمد.

 

اینجانب تسلّا و همدردی خود را به خانواده‌های این شهیدان عزیز عرض می کنم و صبر و سکینه‌ الهی را برای آنان و علوّ درجات برای شهیدان مسألت می نمایم.

 

دستگاه های مسئول اطلاعاتی موظفند با سرعت و دقت دنباله‌ های این جنایتکاران را تعقیب کنند و آنان را به سرپنجه‌ مقتدر قضائی کشور بسپارند.

 

سیّدعلی خامنه‌ای

31 شهریور1397


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین ها