سرویس سیاسی و اقتصادی
معاون هماهنگ‌کننده ارتش:

مساجد ارتش به دنبال ترویج فرهنگ شهادت‌طلبی هستند

(یکشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۷) ۲۳:۵۹

معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت: مساجد ارتش فعال‌ترین مساجد کشور هستند، زیرا در مساجد ارتش نزدیک به هزار وعده نماز جماعت در سراسر کشور در طول روز برگزار می‌شود و تعداد زیادی از طلبه‌ها و روحانیون محترم در ارتش مشغول به برپایی همین نماز جماعت هستند.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، امیر حبیب‌الله سیاری در گفتگو با پایگاه تخصصی مسجد در خصوص وضعیت مساجد ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ما در ارتش جمهوری اسلامی ایران مساجد بسیار ارزشمند و در شان ارتش کشورمان داریم.

وی با اشاره به بحث آمادگی برای دهه سوم شعبان افزود: اقدامات ارزشمندی را در مساجد ارتش انجام می‌دهیم زیرا مسجد ارتش جمهوری اسلامی ایران به نظر بنده فعال‌ترین مساجد کشور هستند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش تاکید کرد: مساجد ارتش جمهوری اسلامی ایران نزدیک به هزار وعده نماز جماعت را در سراسر کشور در طول روز برگزار می‌کنند و تعداد زیادی از طلبه‌ها و روحانیون محترم در ارتش مشغول به برپایی همین نماز جماعت هستند، برای نمونه صبح در مساجد ارتش حضور پیدا کنید و ببینید عظمت نماز جماعت تا چه اندازه بالا است.

امیر سیاری در خصوص نقش مسجد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یادآور شد: به گفته امام راحل: «مسجد سنگر است»، ما در مسجد برای ارتقاء سطح معنویت کارکنان ارتش تلاش فراوانی می کنیم، بحث‌های بصیرتی، ارتقاء سطح معنویت و برپایی جلسات مختلف که موجب افزایش معنویت و بصریت می‌شود در مساجد ارتش را داریم.

فرمانده سابق نیروی دریایی ارتش جمهوری ایلامی ایران در پایان گفت: افزایش این معنویت و بصیرت قطعا در افزایش توان نظامی ارتشی‌ها تاثیر دارد، بنابراین برنامه‌های ما کاملا منطبق بر فرهنگ شهادت طلبی و ایثار است.


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین ها