یکشنبه / ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۹
سرویس : اصلی
کد خبر : ۳۶۹۴۰
گزارشگر : ۶۹۱
سرویس اصلی
با بهره‌گیری از بیانات مقام معظم‌ رهبری

کتاب «جهاد تبیین» رونمایی می‌شود

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه العالی)، با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد.

(یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰) ۱۱:۰۹

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ آئین رونمایی از تازه‌ترین کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه‌ای فردا (یکشنبه) در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

تبیین، از مهم‌ترین رویکردها و شیوه‌های حرکت انقلاب اسلامی بوده و به عقیده‌ی رهبر معظم انقلاب، کار انقلاب از اساس با تبیین، روشنگری، بیان منطقی، مستدل و دور از جنجال بود. همچنین از دید ایشان، بدون تبیین، قطعاً هیچ فکری و هیچ اندیشه‌ی متقنی، توفیق رواج و اعتقاد عمومی را پیدا نخواهد کرد.

با توجه به اهمیت ویژه‌ی این موضوع، تبیین معارف و حقایق اسلام و انقلاب، مسئولیت هر فرد بوده و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.

رهبر معظم انقلاب، از این حرکت با عنوان «جهاد» یاد می‌کنند و معتقدند اگر «جهاد تبیین» به درستی انجام شود، فرصت اغواگری و گمراه سازی مردم توسط دشمن در عرصه‌های مختلف گرفته شده و موجب بصیرت افزایی عموم جامعه خواهد شد.

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له در ۵ فصل و ۳۸۴ صفحه به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد. این اثر توسط حجت الاسلام سعید صلح میرزایی گردآوری شده است.

مراسم رونمایی این کتاب، با حضور جمعی از فعالان فرهنگی، سیاسی و فضای مجازی، روز یکشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۱۵ در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد. حضور در این مراسم، برای عموم علاقمندان آزاد است.

http://news.masjed.ir/u/jnt
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید