امروز سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۳:۲۰
هدر خبری و تحلیلی
جشن میلاد حضرت علی(ع) در آنکارا برگزار می شود
معاون نخست وزیر ترکیه اعلام کرد:
نعمان کورتولموش معاون نخست وزیر ترکیه اعلام کرد که در روز 21 مارس سال میلادی جاری (یکم فروردین ماه 1396) جشن میلاد حضرت علی(ع) در آنکارا برگزار می شود.
مهدیه بروکسل به معرفی چهره حقیقی اسلام می پردازد
پژوهشگر مذهبی، فعالیت های مرکز مهدیه بروکسل را در راستای معرفی چهره حقیقی اسلام برای ملیت های مختلف در این شهر ارزیابی کرد.
شهادت 11 تن از شهروندان افانستان بر اثر حمله داعش به مسجد جوزجان
مقام های افغانستان از کشته شدن دستکم 10 مامور پلیس و همسر یکی از فرماندهان پلیس بر اثر حمله نیروهای داعش در ولایت شمالی جوزجان خبر دادند.

تظاهرات گسترده مردم بحرین درحمایت از شیخ عیسی قاسم
هزاران تن از مردم مناطق مختلف بحرین یکشنبه شب درآستانه برگزاری جلسه دادگاه شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور و در حمایت از او تظاهرات کردند. دادگاه شیخ عیسی قاسم امروز(دوشنبه) برگزار می شود.
«کارت های محبت»، هدیه نوجوانان غیر مسلمان آمریکا به دوستان مسلمان خود
نوجوانان غیرمسلمان شهر مکون آمریکا در حرکتی انسان دوستانه و در راستای حمایت از هموطنان مسلمان خود اقدام به هدیه دادن کارت های محبت به دوستان مسلمان شهر خود کردند.
شش کودک یمنی در بمباران جنگنده های عربستانی کشته شدند
جنگنده بمب افکن های عربستانی- آمریکایی روز گذشته دیوانه وار مناطق مختلف استان تعز را با بمب های خوشه ای مورد حمله قرار داده که بر اثر آن دستکم پنج کودک کشته و شمار دیگری زخمی شدند.
تجدید پیمان مردم بحرین با شیخ عیسی قاسم
اهالی منامه پایتخت ودیگر شهرهای بحرین ضمن اعلام حمایت همه جانبه خود از بیانیه علمای این کشور درخصوص ضرورت دفاع از شیخ عیسی قاسم بزرگترین مرجع دینی بحرین و کشورهای حاشیه خلیج فارس، بار دیگر با وی تجدید پیمان کردند.
حبس ابد دو شهروند بحرینی تایید شد
ادامه سرکوب مخالفان توسط رژیم آل خلیفه
دادگاه استیناف وابسته به رژیم آل خلیفه احکام حبس ابد ۲ شهروند بحرینی و زندان ۴ نفر دیگر را در ارتباط با آنچه که آن را ارتکاب اقدامات تروریستی خواند، تائید کرد.
نخستین مسجد آتن تا دو ماه آینده افتتاح می شود
ساخت نخستین مسجد رسمی شهر آتن، پایتخت یونان، پس از دریافت مجوزهای لازم در ماه نوامبر سال گذشته آغاز شد و به گفته مسئولین مربوطه، تا دو ماه آینده این مسجد افتتاح خواهد شد.
حمله نیروهای آل خلیفه به تظاهرات مسالمت آمیز شهروندان بحرینی
نیروهای رژیم آل خلیفه با شلیک گلوله و گاز اشک آور تظاهرات‌کنندگان بحرینی در مناطق مختلف این کشور را هدف قرار دادند.

گفت و گو

بیشتر

یادداشت

بیشتر