امروز دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷ ۰۶:۱۹
هدر خبری و تحلیلی
شهردار مراکشی نام‌های فلسطینی برای خیابان ها انتخاب کرد
شهرداری شهر آگادیر کشور مراکش نام بعضی از خیابان های این شهر را تغییر داد و برای زنده نگه داشتن مسئله فلسطین، نام شهرهای فلسطین را برای آنها انتخاب کرد.
افتتاح نمایشگاه بارگاه رضوی در مادرید
نمایشگاه «تجلی هنر ایرانی در بارگاه رضوی» به همت رایزنی فرهنگی ایران در مرکز فرهنگی «خانه کانتابریا»ی مادرید افتتاح شد.
مدرس سابق مسجد نبوی بازداشت شد
در ادامه بازداشت مبلغان و فعالان حقوق بشر در عربستان، این بار شیخ علی بن سعید غامدی، مدرس سابق مسجد نبوی و شماری از طلاب وی بازداشت شدند.

رهبر معنوی دروزی های لبنان خواستار مبارزه با توطئه های صهیونیستی شد
شیخ حسن خواستار تشکیل جبهه عربی اسلامی با همکاری کشورهای دوست فلسطین شد تا این کشورها هرچه زودتر برای رویارویی با توطئه های خصمانه و حملات نظامی صهیونیست ها علیه مردم فلسطین کاری کنند.
روحانی بحرینی به خاطر یک توئیت احضار شد
وزارت کشور بحرین یکی از روحانیون شیعه این کشور به نام شیخ محسن عرادی ۵۴ ساله را به خاطر انتشار یادداشتی در توئیتر احضار کرد و ادعا کرد که این روحانی در یادداشت خود به یکی از اقشار کشور اهانت کرده است.
اخلاق مداری و پایبندی به مذهب و پرهیز از تکفیر سه اصل الازهر هستند
مفتی مصر:
شوقی علام گفت: روش الازهر بر سه اصل استوار است که عبارتند از: پایبندی به اصول مذهب، پرهیز از تکفیر دیگران، التزام به وجدان و اخلاق و تهذیب نفس؛ زیرا بدون اخلاق نمی‌توان تمدنی را بنا کرد.
۴جوان فلسطینی در حمله صهیونیست ها به نوار غزه شهید شدند
بر اثر حمله نیروهای اشغالگر اسرائیلی در غزه ۴ فلسطینی شهید و ۱۲۰ نفر مجروج شدند.
درب ورودی مسجد هیوستون به آتش کشیده شد
در یک حمله اسلام هراسانه افراد ناشناس درب ورودی مسجدی در شهر هیوستون را به آتش کشیدند که خوشبختانه با هوشیاری بانی مسجد، آتش پیش از آنکه انتشار یابد خاموش شد.
مدرس سابق مسجد نبوی بازداشت شد
در ادامه بازداشت مبلغان و فعالان حقوق بشر در عربستان، این بار شیخ علی بن سعید غامدی، مدرس سابق مسجد نبوی و شماری از طلاب وی بازداشت شدند.
صفحه ۱ از ۲۸۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »

گفت و گو

بیشتر

یادداشت

بیشتر