امروز یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۴
هدر خبری و تحلیلی
عصبانیت رسانه سعودی از اظهارات ضد صهیونیستی دبیرکل حزب الله لبنان
تارنمای شبکه العربیه رژیم سعودی در واکنشی توام با عصبانیت و خشم از اظهارات ضد صهیونیستی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مراسم روز جهانی قدس در ضاحیه جنوبی بیروت نوشت: سید حسن نصرالله گفت، درهر جنگ علیه اسرائیل، هزاران نیرو از کشورهای مختلف مشارکت خواهند کرد.
روز جهانی قدس فرصتی برای احیای آرمان فلسطین است
تحلیلگر انگلیسی:
رادنی شکسپیر با اشاره به این که جهان در حال بیداری نسبت به محور شیطانی آمریکا، اسرائیل و عربستان است، روز جهانی قدس را فرصتی برای احیای آرمان فلسطین دانست.
میلیون ها ایرانی از مبارزه مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند
بازتاب روز قدس در رسانه های جهان؛
راهپیمایی میلیونی مردم ایران در نقاط مختلف کشور به مناسبت روز جهانی قدس، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشته است.

محکومیت موضع یونان در رابطه با برنامه‌ رمضانیه مسجد ایاصوفیه
وزارت امور خارجه ترکیه، دیروز، دوم تیرماه با صدور بیانیه‌ای، اعتراض وزارت خارجه کشور یونان به قرائت قرآن در طول ماه مبارک رمضان و برگزاری مراسم احیا در مسجد «ایاصوفیه» را محکوم کرد.
انتقاد ازتاسیس مسجد ضرار جدید برلین/مسجد لیبرالها تمسخر اسلام است
آیت الله رمضانی مطرح کرد؛
رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ‌های شیعه گفت: درهای مساجد به روی همه مذاهب از هر ملیت و هر گرایشی که باشند باز است، امّااحکام شرعی و آداب مساجد باید رعایت شود.
سعودی ترسو تر از آن است که با ایران درگیر شود
سید حسن نصرالله:
«سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت روز جهانی قدس تصریح کرد: پس از رحلت امام خمینی (ره)، امام خامنه ای همواره بر اهمیت روز قدس تأکید داشته اند.
راه قدس از کربلا می گذرد
بازخوانی یک شعار قدیمی اما اصیل:
آزادسازی فلسطین و سرزمین های اشغالی از چنگ رژیم اشغالگر قدس همواره یکی از آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی بوده که به نظر می رسد اکنون در حال محقق شدن است.
ارتش آزادسازی قدس از چنگ اشغالگران تشکیل شود
عضو ارشد حماس خواستار شد:
عضو ارشد حماس با بیان اینکه روز قدس در حقیقت تذکری برای تمام مسلمانان در خصوص فلسطین است خواستار تشکیل ارتش قدس برای آزادسازی این مکان شریف از چنگ اشغالگران اسرائیل تشکیل شود.
انفجار مسجد تاریخی «النوری» موصل توسط داعش
ضربه جدید داعش به قلب فرهنگ و تمدن اسلامی:
منابع عراقی از اقدام تروریست های داعش در منفجر کردن مسجد «النوری» و مناره آن در کرانه راست شهر موصل خبر دادند.
مهاجم مسجد شمال لندن در صدد حمله به راهپیمایی روز قدس بوده است
گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که «درن آزبورن» مهاجم حمله تروریستی مسجد شمال لندن در ابتدا درصدد حمله با خودرو به شرکت کنندگان راهپیمایی روز قدس بوده اما چون دیر به این مراسم رسیده، به مسجد فینزبری حمله ور شده است.

گفت و گو

بیشتر

یادداشت

بیشتر