اکثر شب ها آخرین نفری هستم که از مسجد می روم/ دغدغه اولم مسجد است
گفت و گو با امام جماعت مسجد حضرت ابراهیم(ع)
حجت‌الاسلام گودرزی گفت: برنامه‌های فرهنگی بسیج ما فعال است و تلاوت قرآن را هر روز به جز یک شب که تفسیر است داریم، بیان احکام، تلاوت ادعیه توسل و کمیل، هر روز صبح‌ زیارت عاشورا و دعای عهد، روزهای جمعه دعای ندبه، برنامه مناسبت‌های ملی و مذهبی‌مان از جمله فاطمیه، محرم، ماه رمضان و... در حد کامل در این مسجد برگزار می‌شود.
مسجد کوچکی که در روز میزبان 500 در راه مانده است
پایگاه تخصصی مسجد از فعالیت‌های مسجد شفاء گزارش می‌دهد:
مسجد شفا میدان شهدا با در نظر گرفتن موقعیت خاص جغرافیایی که دارد همه روزه در ایام سرد پاییز و زمستان میزبان در راه ماندگان است، این مسجد به همت اهالی در تمام ساعات روز دایر است.
مسجدی که تعداد نمازگزاران جوانش از سالمندان بیشتر است
گزارشی از مسجد انصارالحجه(عج)، سنگر ۶۰ ساله اهالی منطقه خاوران
مسجد انصارالحجه(عج) فعالیت‌های بسیاری دارد و یکی از کانون‌های فرهنگی منطقه به شمار می‌آید که با اجرای برنامه‌های متنوع و پربار توانسته نوجوانان و جوانان زیادی را جذب کند.
از چهل تا بی نهایت
جستاری در آثار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی پیاده‌روی اربعین حسینی
از جمله شیعی‌ترین ایّام تاریخیِ سال، روز اربعین شهادت امام حسین(ع) است. روزی که بنا به دلایل زیادی، همواره مورد احترام ویژۀ جوامع شیعی تاریخ اسلام بوده است. از حیث فردی، دلایل زیادی متوجه اهمیت و ارزش این موضوع است.
مأمومین به این مسجد اعتماد دارند
گزارشی از مسجد قاسم بن الحسن(ع)
مسجد قاسم ابن الحسن(علیهماالسلام) که در کنار اقامه نماز فعالیت‌های متنوع دیگری نیز در آن صورت می‌گیرد با فراهم کردن درمانگاه، حوزه علمیه، کتاب خانه، دارالقران و مجموعه ورزشی حالا تبدیل به مرکز فعالیت‌های اجتماعی مردم در منطقه خود شده است.
فقیرترین مناطق تهران از نظر مسجد کدامند؟
.
رئیس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران با تشریح آخرین اخبار درباره طرح ساخت ۴۰۰ مسجد مورد نیاز در تهران از فقیرترین مناطق تهران به لحاظ تعداد مسجد و شعاع استاندارد در دسترسی به مساجد سخن گفت.
نمازخانه‌ای که ظرف یک سال تبدیل به مسجد شد
پایگاه تخصصی مسجد گزارش می‌دهد:
این مسجد با کمک و مدد اهالی و مدیریت هوشمند امام جماعت خود توانسته است بدون دریافت کوچکترین هزینه ای از دولت و مراکز حکومتی به عنوان مرکزی برای فعالیت های دینی و آموزشی منطقه شناخته بشود.
نیازهای فراموش‌شده زنان در مساجد
یادداشت
انتظار بانوان ایرانی این است که با کار علمی برمبنای تحقیقات و آسیب‌شناســی ساختمان مساجد، راهکارهای عملیاتی و متناســب بانیــاز آنــان ارائه گردد تــافضای زنانه مســاجد، از وضعیت نامطلوب فعلی خارج شود.