عکس به نام خدا در هدر
عکس محراب
نسخه آزمایشی
خانه دوست همین جاست
یادداشت/ حجت‌الاسلام عبداللهی
حجت‌الاسلام امیر عباس عبداللهی، امام جماعت مسجد سیدالشهدا(ع) و پیشگام امر مشاوره در مسجد نوشتاری از الزامات جلسات مشاوره ازدواج به قلم تحریر دراورده است.
هر مسئول سهم خود را در آبادانی مسجد بپذیرد
آیت‌الله مقتدایی:
دبیر شورای عالی حوزه های علمیه گفت: هر یک از نهادهایی که مخاطب پیام مقام معظم رهبری هستند باید سهم خود را در آبادانی مساجد بپذیرند.
وقف، زیباترین مهندسی و ماندگارترین سرمایه اخروی است
مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور:
حجت الاسلام علیرضا اعرافی، مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور همزمان با روز ملی وقف با صدور پیامی با گرامیداشت این روز، وقف را زیباترین مهندسی و ماندگارترین سرمایه اخروی دانست.

موقوفات برای رفع نیازهای مساجد، اختصاص یابند
معاون سیاسی استاندار تهران:
چاووشی، معاون سیاسی استاندار تهران، گفت: واقفان و خیران، وقف‌های جدید را به منظور رفع نیازهای کشور از جمله فعالیت‌های فرهنگی و قرآنی مساجد اختصاص دهند.
خانه دوست همین جاست
یادداشت/ حجت‌الاسلام عبداللهی
حجت‌الاسلام امیر عباس عبداللهی، امام جماعت مسجد سیدالشهدا(ع) و پیشگام امر مشاوره در مسجد نوشتاری از الزامات جلسات مشاوره ازدواج به قلم تحریر دراورده است.
اتمام پروژه عمرانی ساخت مسجد ساجدین
شهرداری تهران خبر داد
پروژه عمرانی ساخت مسجد ساجدین با مساحت ۹۰۰ متر مربع در محله دردشت پس از یکسال تکمیل و پایان یافت.
ائمه جماعات مساجد سرپرستان پنهان جامعه هستند
حجت‌الاسلام آقایی:
مشاور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد در همایش تجلیل از ائمه جماعات معمر ناحیه شهید مصطفی خمینی گفت: ائمه جماعات سرپرست پنهان جامعه هستند چرا که معارف اسلام و قران را برای مردم بازگ...
مسجد؛ محوری ترین محل تجمع بسیجیان و پایگاه دفاع از انقلاب
به مناسبت 5 آذر؛ سالروز تأسیس بسیج مستضعفین؛
سخن امام خمینی(ره) که فرمود: «مساجد پایگاه اصلی بسیج است.»نشان داد که با وجود اهمیت بسیار زیاد دیگر اقشار بسیج مانند بسیج طلاب و دانشجویی و... مساجد کماکان محوری ترین پایگاه برای د...
تمدید تحریم‌های 10 ساله نقض برجام است/ نعمت راه‌پیمایی اربعین را باید شکرگزاری کرد/ بسیج پدیده شگفت‌آور دوران انقلاب بود
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار بسیجیان سراسر کشور:
جمعی از فرماندهان بسیج و بسیجیان سراسر کشور، صبح امروز به مناسبت فرارسیدن هفته‌ بسیج، با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
برنامه‌ریزی برای ساخت 3 مسجد در شهر تهران
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران خبر داد:
مدیرعامل شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران با اشاره به احداث ۲۵ مسجد در بازه زمانی سال‌‌های ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۵ در پایتخت، گفت: تا پایان سال جاری نیز عملیات طراحی ساخت سه مسجد در شهر...
مسجدی که تعداد نمازگزاران جوانش از سالمندان بیشتر است
گزارشی از مسجد انصارالحجه(عج)، سنگر ۶۰ ساله اهالی منطقه خاوران
مسجد انصارالحجه(عج) فعالیت‌های بسیاری دارد و یکی از کانون‌های فرهنگی منطقه به شمار می‌آید که با اجرای برنامه‌های متنوع و پربار توانسته نوجوانان و جوانان زیادی را جذب کند.
«اتاق کودک» تسهیل‌گر حضور خانم‌ها در مساجد است
آیت‌الله میرسجادی:
استاد درس خارج حوزه علمیه گفت: تهیه فضایی برای بازی و سرگرمی مانند مهدکودک یا اتاق کودک در مساجد می‌تواند موضوع سر و صدای کودکان و گلایه برخی نمازگزاران به ویژه کهنسالان از این موض...
مسجد نقش مهمی در رفع آسیب‌های اجتماعی دارد
مدیر حوزه‌های علمیه کشور:
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به نقش مسجد در گذشته خاطر نشان کرد: اگر مسجد جایگاه اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خود را بازیابد، بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جامعه رفع می‌شود.

گفت و گو

بیشتر

یادداشت

بیشتر

گزارش

بیشتر