میزبان عابد، میهمان معبود/خادمان مساجد، خادمان بهشتند
همایش «خادمان بهشت»ویژه تجلیل از خدام مساجد استان تهران در حرم عبدالعظیم(ع) در حالی برگزار شد که خادمان مساجد استان تهران با خلوص به این مراسم آمده بودند و برای خدمتشان اجری نمی‌خواستند. با اینکه سرشار از گله و شکایت آمده بودند اما رضایتشان از خدمت به خدا را نیز ابراز کردند. این گزارش به حال و هوای معنوی «خادمان بهشت» در خانه خدا و گفتگو با برخی از آنها پرداخته است.
سیر تاریخی مسجد غدیر از احداث تا تخریب
یکی از مستندات و نشانه های اثبات غدیر، بنای یادبود مسجد غدیر است. این مقاله به بررسی سیمای مسجد غدیر از طریق مستندات، علت انتخاب این منطقه برای اعلان موضوع جانشینی پیامبر(ص)، تاریخچه و مشخصات غدیر و اهمیت و فضیلت نماز خواندن در این مسجد از نظر ائمه و فقها پرداخته است.
خدام مسجد جمکران باید ارزش خدمت به زائرین حسینی را بدانند
حجت الاسلام والمسلمین مهدوی نیا با تقدیر از برپایی موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر نجف تا کربلا، گفت: خدام مسجد مقدس جمکران باید ارزش خدمتی را که به عنوان سربازان مهدی فاطمه (عج) به زوار حسینی انجام می‌دهند، بدانند.
کانونی شبانه‌روزی برای پرورش روح یک مؤمن
مسجد امام رضا(ع) الگویی از یک کانون اسلامی را ارائه کرده و با فعالیت شبانه‌روزی و اجرای برنامه‌های متنوع بخشی از نیازها و دغدغه‌های مردم منطقه را مرتفع می‌کند.
عالم مجاهد و پارسا
پایگاه تخصصی مسجد به مناسبت فرارسیدن سالروز رحلت رئیس فقید مجلس خبرگان رهبری و مؤسس مرکز رسیدگی به امور مساجد، زندگینامه این عالم ربانی و مجاهد انقلابی را منتشر می‌کند.
برگزاری دوره آموزشی هادیان ویژه ائمه جماعت مساجد
معاونت آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران در راستای ارتقاء سطح دانش ائمه جماعات اقدام به برگزاری دوره‌های مبتنی بر نیاز روز در قالب «دوره هادیان» می‌کند.
گزارشی از مسجد صاحب الزمان(عج) در محرم
حجت‌الاسلام نوچمنی گفت: نمازگزاران مسجد صاحب الزمان (عج) طبق سنت هر سال پس از پایان مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا (ع) به دیدار خانواده شهدا می‌روند.