عکس به نام خدا در هدر
عکس محراب
نسخه آزمایشی
تشریح برنامه‌های فرهنگی روز نهم ربیع‌الاول مسجد مقدس جمکران
توسط معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران صورت گرفت:
هم‌زمان با نهم ربیع‌الاول و سالروز آغاز ولادت امام عصر(عج)، مسجد مقدس جمکران میزبان خیل علاقه‌مندان و منتظران حضرت صاحب‌الزمان(عج) خواهد بود.
بررسی فعالیت صندوق‌های قرض الحسنه مساجد
یادداشت / غلامرضا صادقی‌جو
صندوق‌های قرض الحسنه مساجد پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با توان بالایی وارد عرصه‌های مالی و پولی کشور شدند، اما پس از گذشت قریب به 4 دهه، این صندوق‌ها تا به حال به جایگاهی که باید می رسیدند، نرسیده اند.
کتاب گوهر هدایت به قلم حجت الاسلام سید علی مقدم قوچانی
مروری بر آثار ائمه جماعات اهل قلم(2)
کتاب «گوهر هدایت (درباره زندگانی شمس ولایت حضرت علی بن موسی الرضا(ع) و فرزندان مظلوم آن بزرگوار)» به قلم حجه‌الاسلام سید علی مقدم قوچانی امام جماعت مسجد علوی یکصد دستگاه به رشته تحریر درآمده است.

بررسی فعالیت صندوق‌های قرض الحسنه مساجد
یادداشت / غلامرضا صادقی‌جو
صندوق‌های قرض الحسنه مساجد پس از انقلاب شکوهمند اسلامی با توان بالایی وارد عرصه‌های مالی و پولی کشور شدند، اما پس از گذشت قریب به 4 دهه، این صندوق‌ها تا به حال به جایگاهی که باید می رسیدند، نرسیده اند.
مسجد می تواند افرادی را با روحیه اقتصاد مقاومتی تربیت کند
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس:
حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه گفت: دولت در بودجه سال کل کشور هزینه کافی برای ساخت مساجد در کشور را برای سازمان اوقاف در نظر نمی‎گیرد.
عدالت اساس اقتصاد اسلامی / سرمایه‌داری مسلخ عدالت
آیت‌الله محمودی گلپایگانی مطرح کرد؛
امام جماعت مسجد الزهرا(س) گفت: ساختار و راهبرد در اقتصاد اسلامی به گونه‌ای است که هدف اصلی یعنی اجرای عدالت را تأمین می‌کند. محور و اساس اقتصاد اسلامی عدالت است اما در نظام اقتصاد لیبرالی، عدالت اجتماعی و اقتصادی هدف اصلی نیست.
جایگاه مساجد در اقتصاد مقاومتی کجاست؟
یادداشت / محمد نجارصادقی
مساجد به عنوان یکی از مراکز اصلی تجمع مسلمین در روزهای مختلف سال می‌توانند پیشگام اصلی تحقق اقتصاد مقاومتی در ایران باشند.
اعتقاد به مبانی و عمل به وظیفه
هفته بسیج / مروری بر «انقلابی‌گری» در بیان رهبرانقلاب
«‌انقلابی‌گری» واژه‌ای است که این روزها مکرر از زبان رهبرانقلاب شنیده می‌شود؛ واژه‌ای که در نامگذاری روزهای هفته بسیج، به‌عنوان یک سازمان انقلابی هم بصورت تکرارشونده دیده می‌شود.
لزوم بازخوانی جریان نفوذ و اسناد لانه جاسوسی
امام جماعت مسجد نور مطرح کرد:
حجت‌الاسلام محی‌الدین بهرام محمدیان گفت: فرمایش رهبرمعظم انقلاب برای ما راهبرد جدیدی بود و لذا با برخی از دوستان که مسئولیت کار را دارند و کارشناس هستند این موضوع را بررسی کردیم.
عراق امروز؛ سرافراز از حماسه «حشد الشعبی» و «حشد الحسینی»
یادداشت اختصاصی / سید یاسر الحیدری
شاید کمتر کشوری را بتوان پیدا کرد که صدها هزار نفر از مردم مظلومش، در یک سوم کشورشان مشغول جنگ و دفاع باشند و هم‌زمان میلیون‌ها زائر، درهمان کشور، با کمال آرامش و امنیت، عاشقانه و سرازپا نشناخته و بی‌توجه به تهدیدها و خطرها به سوی قبله‌گاه عشاق به حرکت در می‌آیند.​
تنها راه‌حل مشکلات کشور، ایستادگی بر اصول انقلاب اسلامی است / درباره انتخابات آمریکا قضاوتی نداریم
رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران نفر از مردم اصفهان
هم‌زمان با سالروز حماسه مردم اصفهان در تشییع ۳۷۰ شهید عملیات محرم در سال ۱۳۶۱، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح امروز (چهارشنبه / ۲۶ آبان) با هزاران نفر از مردم استان اصفهان دیدار کردند.
چگونه در پیاده‌روی اربعین مبلغ اقتصاد مقاومتی باشیم؟
یادداشت/حجت‌الله عبدالملکی
زیارت اربعین که در آن میلیون ها نفر از بیش از 80 کشور جهان حضور دارند، بهترین فرصت برای طرح نظریه اقتصاد مقاومتی جهانی و شکل دهی اولیه جبهه جهانی مقاومت اقتصادی در مقابل معدود مستکبران اقتصادی عالم است.
همایش ملی «حوزه انقلابی» فراخوان مقاله کرد
همایش ملی حوزه انقلابی( مبانی، شاخص ها و راهکارها)به همت مجمع طلاب و فضلای مسجد سلیمانی مقیم حوزه علمیه قم برگزار می شود.

گفت و گو

بیشتر

یادداشت

بیشتر

گزارش

بیشتر