امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۰:۵۸
هدر خبری و تحلیلی
سرویس فرهنگی و هنری
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد:

دهه کرامت شادی مومنانه را در جامعه گسترش داده است

(یکشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۸) ۰۸:۲۴

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری‌زاده با بیان‌ اینکه روایات متعدد امامت را از پایه‌های اسلام معرفی می‌کند، گفت: دهه کرامت و برنامه‌های آن توانسته فرهنگ شادی مطابق با موازین الهی را در جامعه گسترش دهد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از شبستان، حجت الاسلام و المسلمین «سید ناصرالدین نوری زاده» در تجمع بزرگ مسجدی ها به مناسبت ولادت امام رضا(ع) که شب گذشته (شنبه، 22 تیرماه) برگزار شد، با بیان اینکه ولایت و امامت با هیچ منصبی جز با مقام نبوت قابل مقایسه نیست، اظهار کرد: کسی فکر نکند که مقام امامت، جایگا افرادی است که کارهای خارق العاده انجام می دهند. این تصور کاملا اشتباه است.
 
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران تصریح کرد: دشمنان به دنبال تضعیف جایگاه امامت و ولایت هستند غافل از اینکه این نور و علم امامت و ولایت متصل به خداوند است.
 
ایشان افزود: امام عینا مانند پیغمبر (ص) است و دچار فراموشی نمی شود. ائمه اطهار (ع) به اذن خداوند صاحب علم فراوانی هستند.
 
حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده تاکید کرد: مبادا فکر کنید امام معصوم صرفا کارهای فوق العاده انجام می دهد، خیر. علم امام فراتر از حد تصور ما است.
 
ایشان با بیان اینکه پیامبر اسلام(ص)، امام رضا (ع) را پاره تن خود معرفی کردند، گفت: روایات مختلفی امامت را یکی از پایه های اسلام معرفی کرده است.

 

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران درباره کارکردهای دهه کرامت، خاطرنشان کرد: گسترش این دهه توانسته فرهنگ شادی مطابق با موازین الهی را در جامعه گسترش دهد.

 

انتهای پیام/

شبستان

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین ها

پربازدیدترین ها