امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۰:۰۸
هدر خبری و تحلیلی
سرویس فرهنگی و هنری
با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

مدیر دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی امور مساجد منصوب شد

(دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸) ۰۸:۳۱

حجت الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری زاده طی حکمی مدیر دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد را منصوب کرد. ​​

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید ناصرالدین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی حجت الاسلام عبدالله توانا را به عنوان مدیر دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب کرد.

 

متن این حکم به شرح زیر است:
 
برادر ارجمند ، جنـاب حجت‌ الاسلام آقـای عبدالله توانا (دام عزه)

 

خداوند متعال را سپاسگزاریم که توفیق ‌انجام ‌مسئولیت در جایگاه ‌خدمتگزاری به مسجد ، این کانون ذکر، عبادت و معرفت را به ما ارزانی فرمود. فرا رسیدن چهلمین‌ سالگرد استقرار نظام جمهوری ‌اسلامی و توصیه و تأکید ‌رهبر فرزانه ‌‌انقلاب ‌‌اسلامی در بیانیه گام دوّم مبنی بر افزایش‌ چشمگیر عیار معنویت و اخلاق در فضای ‌عمومی‌ جامعه و رونق ‌بی‌سابقه‌ مساجد و فضاهای ‌دینی ایجاب‌ می‌نماید که برنامه‌ریزی برای تحقق مسجد برقرار و دستیابی به الگوی مسجد طراز اسلامی، به عنوان مأموریت مهم این مرکز با اهتمام ویژه پیگیری گردد که دفتر مطالعات و پژوهشهای مرکز در پشتیبانی آن نقش موثری داشته و دارد . ضمن ‌تقدیر و تشکّر از زحمات و تلاشهای‌ دلسوزانه و مخلصانه جناب‌ حجت‌الاسلام ‌آقای‌ حجر حسنی سعدی ، با اعتماد به ‌‌الطاف‌ خداوند متعال‌‌ و ذیل ‌‌توجّهات ‌حضرت ‌‌ولیعصر (ارواحنا له‌الفداء) ، جنابعالی را که بحمدالله برخوردار از تجربه ، تعهد و سوابق ارزشمند می‌باشید ، به مدت "دو سال" به ‌سمت "مدیر دفتر مطالعات ، پژوهش‌ها و ارتباطات حوزوی" منصوب می‏نمایم.

 

مقتضی است با اغتنام سرمایه‌های به‌دست‌آمده ، فرصت‌های پیش‌رو و پشتوانه اسناد و منابع مدوّن دانش مدیریت مسجد ، اولویت‌های زیر را به عنوان وظایف اصلی پیگیری نمایید: 

 

1. طراحی نقشه و تعیین اولویت‌های پژوهشی مرکز، با نگاه به بیانیه گام دوم و افق‌های راهبردی مصوب و موارد درخواستی ارکان و معاونت‌های تخصصی مرکز

 

2. بهره‌برداری از ظرفیت‌ بی‌بدیل علمی و پژوهشی حوزه‌های علمیه و سایر مراکز حوزوی، متناسب با شرایط روز مساجد

 

3. تشکیل کارگروه‌های تخصصی و موضوعی با حضور کارشناسان و فضلای حوزوی

 

4. همکاری و هماهنگی با دفتر طرح و برنامه، در جهت طراحی و تدوین اسناد راهبردی و پشتیبان مورد نیاز

 

5. طراحی مسیر عملیاتی‌سازی منویات مقام معظم رهبری در حوزه کارکردهای مسجد و استفاده از ظرفیت مساجد با توجه به نیازهای جامعه و شرایط روز توفیقات روز‌افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.
 
سید ناصرالدین نوری‌زاده
رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین ها

پربازدیدترین ها