امروز جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹
هدر خبری و تحلیلی
سرویس دین و اندیشه
با حضور رئیس محترم مرکز برگزار شد

مراسم معارفه مدیر دفتر مطالعات، پژوهش‌ها و ارتباطات حوزوی

(چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۷:۵۹

مراسم معارفه مدیر دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، مراسم معارفه مدیر دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد ظهر روز چهارشنبه 12 تیرماه 98 با حضور حجت الاسلام  والمسلمین سید ناصرالدین نوری زاده، رئیس این مرکز، در شهر قم برگزار شد.


در این مراسم که مدیران و مسئولان استان قم و مسئولان و اعضای دفتر مقام معظم رهبری نیز حضور داشتند، از زحمات حجت الاسلام حسنی سعدی تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین عبدالله توانا به عنوان مدیر جدید دفتر مطالعات ، پژوهش ها و ارتباطات حوزویِ مرکز رسیدگی به امور مساجد معرفی شد.


در این مراسم حجت الاسلام والسملمین نوری زاده با بیان این که مسجد ظرفیت بی بدیلی در حوزه کارکردهای اجتماعی ، فرهنگی و دینی دارد، اظهار داشت: از زمان ظهور اسلام، مساجد به عنوان مهم ترین رکن و جایگاه در جامعه مطرح هستند.


وی مساجد را سلول های بنیادین جامعه اسلامی برشمرد و افزود: مسجد پایگاه سلامت اجتماعی و مرکز هدایت ، راهبری ، تعلیم، تربیت ، تهذیب ، کمک به مستمندان و محلی برای ارائه الگوهای مناسب سبک زندگی است.


رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد ادامه داد: امیدواریم دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد با مدیریت حجت الاسلام توانا در راستای رونق مساجد و استفاده از ظرفیت نخبگانی حوزه و نیروهای فرهنگی موفق تر از گذشته حرکت کنند.


در ادامه مراسم حجت الاسلام عبدالله توانا با بیان این که تمام توان خود را جهت رونق بخشیدن به مساجد با استفاده از راهکارها و ظرفیت های موجود به کار خواهیم بست، گفت: برای موفقیت در این مسیر از یاری و همفکری همه مدیران و دوستان فرهنگی استفاده می کنیم.

 

گفتنی است: خرداد ماه سال جاری حجت الاسلام و المسلمین نوری زاده طی حکمی حجت الاسلام و المسلمین عبدالله توانا را به سمت مدیر دفتر مطالعات، پژوهش‌ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب کرد.

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین ها

پربازدیدترین ها