امروز پنج شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۲۳:۵۹
هدر خبری و تحلیلی
سرویس فرهنگی و هنری

معرفی کتاب ماه در چاه در کتابخانه مسجدالنبی(ص)

(یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۱:۴۰

مراسم معرفی بازخوانی کتاب «کلید دانایی» و «ماه در چاه» نوشته شهرام شفیعی، روز یکشنبه 12خرداد 98 در سالن اجتماعات کتابخانه مسجدالنبی(ص) برگزار شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ مراسم معرفی بازخوانی کتاب «کلید دانایی» و «ماه در چاه» نوشته شهرام شفیعی، روز یکشنبه 12خرداد 98 در سالن اجتماعات کتابخانه  مسجدالنبی (ص) برگزار شد.

 

بنا بر این گزارش؛ این کتاب مشتمل بر چند داستان مذهبی است که به منظور آشنایی نوجوانان با شخصیت والای حضرت علی(ع)، نمونه‌هایی از شجاعت و ایثار و بخشش ایشان را ذکر کرده‌است. علاوه بر آن در کتاب شأن نزول سوره انسان و ترجمه‌ی منظوم آن فراهم آمده، و اشعاری در مورد ولایت جواد الائمه علیه السلام و امام علی علیه السلام به انضمام هشت سخن گهربار از حضرت رضا علیه السلام و ترجمه‌ی منظوم جملات قصاری از نهج البلاغه تدوین یافته‌است.

 

در این کتاب تلاش شده تا به کمک زبانی شاعرانه، حوادث بین دو مقطع تاریخی (ولادت در کعبه و شهادت در محراب مسجد) به بهترین وجه برای مخاطبان نوجوان ارائه شود.

 

از شهرام شفیعی ۳۵ ساله تاکنون کتب بسیاری به چاپ رسیده است. کتاب‌های او تاکنون موفق به دریافت چندین جایزه شده‌اند. «ماه در چاه»  نیز موفق به دریافت سه جایزه از جشنواره‌های کتاب کودک و نوجوان شده است.
 
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 44526462 کتابخانه مسجدالنبی(ص) تماس بگیرند.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین ها

پربازدیدترین ها