سرویس فرهنگی و هنری
با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

حجت الاسلام احمدرضا پرویزی مدیر ناحیه شهید مطهری امور مساجد شد

(سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۲:۲۳

حجت الاسلام احمد پرویزی، با حکم حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد مدیر ناحیه شهید مطهری شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، طی حکمی از سوی ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام پرویزی مدیر سابق آموزش در معاونت جذب و آموزش، به مدیریت ناحیه شهید مطهری (ره) منصوب شد.

بر اساس این گزارش، حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات حجه الاسلام مزدجو، حجت الاسلام پروزی را به عنوان مدیر ناحیه شهید مطهری (ره) مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب کرد.

متن این حکم به شرح زیر است؛

  برادر ارجمند، جناب حجت الاسلام آقای احمدرضا پرویزی (دام عزه) 

 خداوند متعال را سپاسگزارم که توفیق ادای وظیفه در جایگاه خدمت به مساجد، این سنگر و کانون ذکر، عبادت و معرفت را نصیبمان فرمود. اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که رهبر فرزانه انقلاب(دامت‌برکاته) در بیانیه راهگشای خود آن را آغاز گام دوم برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی معرفی فرموده و بر افزایش عیار معنویت و اخلاق در جامعه و رونق مساجد و فضاهای دینی تاکید داشتند و با عنایت به اینکه زمینه‌سازی تحقق مسجد برقرار و الگوی مسجد طراز اسلامی مأموریت مهم این مرکز می‌باشد، با اعتماد به فضل بی‌پایان الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب حجت الاسلام آقای مزدجو در دوره قبلی، جنابعالی را که از تجربه‌ی ارزنده در امور تبلیغی و مدیریت و امامت مسجد برخوردارید، به عنوان: "مدیر ناحیه شهید مطهری (ره)" منصوب می‌نمایم.

  مقتضی است با اغتنام این فرصت ارزشمند، موارد زیر را با جدیت پیگیری نمایید:

۱) ارائه‌ی نمونه‌ی قابل تعمیم از مدیریت جهادی با پشتوانه مردمی، در جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی

۲) آماده سازی و تقویت توان ناحیه برای دستیابی به اهداف مدنظر در برنامه راهبردی

۳) نتیجه‌گرایی در فرآیند خدمت‌رسانی به مساجد

۴) تعامل مسئولانه، تکریمی و حمایتی با ائمه معزز جماعات، و سایر فعالان و خادمان بیت‌الله

۵) صیانت از سلامت و امنیت محیط مساجد و پیشگیری مدبرانه از وارد شدن آسیب به سرمایه‌ی وحدت و یکپارچگی مومنین و نمازگزاران، با بهره بهره گیری از ظرفیت معتمدین، معنونین و اعضای مکرم شوراهای ائمه جماعات

۶) رصد دقیق ویژگی‌های محیطی و محاطی مساجد، با هدف شناخت وضع موجود و حرکت به سمت وضع مطلوب

۷)آموزش و توانمندسازی کارگزاران مساجد با هدف ارتقای سطح مدیریت و کمک به رونق، کارایی و شکوفایی هرچه بیشتر پایگاه های انقلاب و اسلام، با هاهنگی معاونت محترم جذب آموزش

۸) ارتباط نظام‌مند و هدفمند با دستگاه‌های فعال در سطح ناحیه

۹) نقدپذیری در مواجهه با مخاطبان و نظارت‌پذیری در مواجهه با ارکان مسئول در ستاد به منظور حفظ پویایی و رشد مستمر

۱۰) ایجاد فضایی مسجدی در دفتر ناحیه، منعطف و مشحون از عطر صمیمیت، ارادت، حسن خلق و سعه‌ی صدر با مومنین، فارغ از تکلف و تشریفات اداری مرسوم

بدیهی است در این مسیر خطیر، علاوه بر استفاده از نظرات مشورتی صاحبنظران، از همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های مستقر در ناحیه برخوردار خواهید بود. صمیمانه امیدوارم مشمول دعای خیر مولایمان باشید.

                                                                                                          سید ناصرالدین نوری زاده

                                                                                                   رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


پربازدیدترین ها